Opis Kursu

Z przyjemnością prezentuję Państwu mój autorski kurs prowadzony w formie on-line do studiowania w zaciszu domowym. Kurs jest dostępny 24/7 i składa się z dwóch części (Kurs 1, Kurs 2) W skład kursu wchodzą materiały tekstowe, video oraz prywatna sesja konsultacyjna z Jacek Milczarek DipWSET. Tematykę kursu znajdą Państwo poniżej…

Do zaliczenia kursu wymagane jest zalogowanie się do przypisanej grupy na platformie Facebook oraz udział w prywatnej sesji konsultacyjnej.

Kurs kończy się przesłaniem na maila certyfikatów znajomości wiedzy o winie na poziomie zaawansowanym zarówno w języku polskim i angielskim.

Zapraszam! 
Jacek Milczarek 

Kurs 1

1. Szczepy winogron, aromaty i smaki
2. Technika degustowania wina
3. Wina Francuskie – główne regiony
4. Białe wina Francuskie – wstęp
5. Bordeaux – wina białe i czerwone
6. Burgundia – wina białe i czerwone
7. Wina z Beaujolais
8. Wina doliny Rodanu
9. Wina Włoskie
10. Wina Hiszpańskie
11. Wina Niemiecckie
12. Wina Austriackie
13. Wina Greckie
14. Wina Polskie

Kurs 2

1. Wina musujące – metoda szampańska
2. Wino różowe
3. Wina Australijskie i Nowej Zelandii 
4. Wina z Republiki Południowej Afryki
5. Wina Argentyńskie i Chilijskie
6. Wina Kalifornijskie – wstęp
7. Wina Kalifornijskie – białe
8. Wina Kalifornijskie – czerwone
9. Wina USA – inne regiony
10. Wina Kanadyjskie – Ice Wine
11. Wina Węgierskie – Tokaj Aszu
12. Wina wzmacniane – Port & Sherry
13.Starzenie wina – przykłady
14. Łączenie wina i potraw

Materiały edukacyjne

Materiały edukacyjne składają się z 29 tematycznych plików tekstowych autorstwa Kevin Zraly oraz 21 tematycznych filmików w języku angielskim (z polskimi napisami) z udziałem edukatora LWA Matteo Cipollone.

Materiały podzielone są pomiędzy dwie, niżej wymienione części i zamieszczone na dwóch zamkniętych grupach na platformie Facebook, odpowiednio:

dla Kursu 1 – „Kurs Wina LWA – Kurs 1”

dla Kursu 2 – „Kurs Wina LWA – Kurs 2”

Dostęp do przypisanej grupy ważny jest ważny bezterminowo.

Cena kursu

Cena za cały kurs (Kurs 1 i Kurs 2) wynosi 877zł. 

W cenie kursu otrzymują Państwo bezterminowy dostęp do tekstowych materiałów edukacyjnych, materiałów video, udział w prywatnej sesji konsultacyjnej z DipWSET Jacek Milczarek oraz certyfikaty ukończenia kursu w języku polskim i angielskim.

Uwaga: W celu uzyskania dostępu do materiałów edukacyjnych prosimy o podawanie nazwy użytkownika na Facebook (w formularzu do zapisu na kurs).

Opinie naszych klientów

Jacek jest źródłem wiedzy, jeżeli chodzi o wina i alkohole oraz posiada pasję i powołanie do bycia nauczycielem. Miałem szczęście uczyć sie u boku Jacka na początku mojej pracy w branży winiarskiej. Nie trzeba dodawać, że wiele się nauczyłem!

Jon Fisher, Business Development Manager at Scale International

Kiedy zacząłem pracować w branży winiarskiej moja wiedza na temat wina była bardzo mała. Ogromna wiedza, doświadczenie i poświęcenie Jacka były dla mnie kluczowe do ukończenia kursów winiarskich. Z pewnością najlepszy nauczyciel jakiego kiedykolwiek miałem i cieszę się, że miałem okazję z nim pracować.

Matteo Cipollone Dirceu, Account Manager, Southern Wine Roads

Miałem przyjemność pracować u boku Jacka i ciągle byłem pod wrażeniem jego profesjonalnego podejścia do rozwoju i edukowania osób dookoła niego. Nie mam wątpliwości, że Jacek będzie zdobywał największe pochwały przez całą swoją karierę, z pewnością zasługuje na moją najwyższą rekomendację.

Andy McIntyre, założyciel Melbourne Wine School

Jacek posiada niesamowite doświadczenie w świecie winiarskim i jest fantastycznym pedagogiem, który potrafi przekazać swoją wiedzę w łatwy i przyjemny sposób osobom pracującym w branży winiarskiej jak i pasjonatom wina. Jacek z pasją wkłada całe swoje doświadczenie w każdą prowadzoną lekcję.

Mick O’Connell, Master of Wine

NASI PARTNERZY

Lux Wine Academy © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.