Jacek Milczarek DipWSET

Witam Państwa! Nazywam się Jacek Milczarek i jestem założycielem Lux Wine Academy z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Mam ponad 25 letnie doświadczenie na rynku winiarskim w Wielkiej Brytanii oraz w Polsce. W swojej karierze ukończyłem studia o specjalizacji „Edukacja enologiczna”, program Wine & Spirit Education Trust oraz odbyłem wiele kursów i szkoleń w renomowanych winnicach. 

Pracowałem jako sommelier w prestiżowym klubie biznesu St Stephen’s Club w Londynie oraz jako senior manager w Wine Retail. Jestem również certyfikowanym edukatorem Wine & Spirit Education Trust (WSET).

W ciągu swojej wieloletniej kariery zdobyłem uznanie wielu usatysfakcjonowanych kursantów. Moją pasją jest edukowanie ludzi pragnących pogłębiać swoją wiedzę o winie.

Opinie naszych klientów

Jacek jest źródłem wiedzy, jeżeli chodzi o wina i alkohole oraz posiada pasję i powołanie do bycia nauczycielem. Miałem szczęście uczyć sie u boku Jacka na początku mojej pracy w branży winiarskiej. Nie trzeba dodawać, że wiele się nauczyłem!

Jon Fisher, Business Development Manager at Scale International

Kiedy zacząłem pracować w branży winiarskiej moja wiedza na temat wina była bardzo mała. Ogromna wiedza, doświadczenie i poświęcenie Jacka były dla mnie kluczowe do ukończenia kursów winiarskich. Z pewnością najlepszy nauczyciel jakiego kiedykolwiek miałem i cieszę się, że miałem okazję z nim pracować.

Matteo Cipollone Dirceu, Account Manager, Southern Wine Roads

Miałem przyjemność pracować u boku Jacka i ciągle byłem pod wrażeniem jego profesjonalnego podejścia do rozwoju i edukowania osób dookoła niego. Nie mam wątpliwości, że Jacek będzie zdobywał największe pochwały przez całą swoją karierę, z pewnością zasługuje na moją najwyższą rekomendację.

Andy McIntyre, założyciel Melbourne Wine School

Jacek posiada niesamowite doświadczenie w świecie winiarskim i jest fantastycznym pedagogiem, który potrafi przekazać swoją wiedzę w łatwy i przyjemny sposób osobom pracującym w branży winiarskiej jak i pasjonatom wina. Jacek z pasją wkłada całe swoje doświadczenie w każdą prowadzoną lekcję.

Mick O’Connell, Master of Wine

NASI PARTNERZY

Lux Wine Academy © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.